Про нас

Женщина

ProEstet cosmetology у Харкові – це бренд в індустрії краси та здоров’я, покликаний зробити звичайні послуги професійних салонів краси та медичних центрів  доступними для всіх бажаючих на інноваціях в beauty індустрії та професіному досвіті, якості сервіса та турботи про Вас!

В студії краси ProEstet cosmetology широкий асортимент послуг по догляду й омолодженню лиця та тіла, безліч видів масажу та програм корекції фігури, апаратні методики, які наблизять Вас ще на один крок до досконалості.

Одним із головних напрямків нашої студії є  лазерная епіляция (діодним лазером Lumenis Light Sheer DUET світовим лідером в цій сфері) – один із популярних в апаратній косметології, заслужено визнаним еталоном за досягненими результатами.

Створивши унікальну студію, ми змогли добитися для вас безпрецедентно справедлививого співвідношення ціни та якості на послуги, працюючи при цьому виключно на сертифікованому обладненні і тільки з високопрофесіональними фахівцями.

Серед безлічі послуг в нашій студії ми пропонуємо тільки ефективні й безпечні методики.

У нас ви маєте можливість придбати наступні косметологічні послуги: чистки, пілінги, доглядові програми, масажи та інші. Грамотний підбір домашнього догляду. Апаратні процедури: лазерна епіляція, PRS — терапія,  RF- ліфтинг, ультрозвукова кавітація, киснева та безін’єкційна мезотерапія та інші.

Наши фахівці використовують тільки люксову косметику перевірених світових брендів.

У затишній атмосфері студії ми пригостим Вас натуральною запашною кавою, або ароматним чаєм.

ProEstet cosmetology – це рай для дівчат і звичайно наших дорогих хлопців, які люблять себе, цінують свій час і гроші.

посмотреть все услуги

Оборудование

Как нас найти

Карта
Харьков,
пл. Конституции 26, 4 этаж, ком. 401
Харьков
пл. Конституции 26
4 этаж, ком. 401
Режим работы:
пн-сб — с 9:00 до 20:00
вс — выходной
Заказать
услугу